AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

(şiir değil ama olsun) ÇİÇEK VE SUYUN AŞKI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
*-Kubilay Yıldırım-*

MesajKonu: (şiir değil ama olsun) ÇİÇEK VE SUYUN AŞKI   Perş. Mayıs 08, 2008 3:02 pm

Günün birinde,bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar.

İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri,tabii zaman lazımdırbirbirlerini tanımak için.

Gel zaman git zaman çiçek o kadar mutlu olurki,mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlarki, su'ya AŞIK OLMUŞTUR...

İlk kez aşık olan çiçek,etrafa kokular saçar,"S I R F S E N İ N H A T I R I N İ Ç İ N E Y Y S U U" diye ....

Öyle zaman gelirki,artık suda içinde çiçeğekarşı bişeyler hissetmeye başlamıştır.Zannederki,çiçeğe aşıktır ama su da ikl defa aşık oluyordur.

Günler ve aylar birbirini kovalarlar ve çiçek acaba " su beni seviyor mu ?" diye düşünmeye başlar.

Çünkü su, pek ilgilenmez çiçekle...

Halbuki çiçek alışkın değildir böyle bir sevgiye ve dayanamaz.

Çiçek, suya "SENİ SEVİYORUM" der.Su , "bende seni seviyorum" der.aradan zaman geçer ve çiçek yine "SENİ SEVİYORUM"DER.Su , yine "ben de" der.Çiçek sabırlıdır.Bekler bekler bekler...

Artık öyle bi duruma gelirki,çiçek koku saçamaz etrafa ve son kez suya "SENİ SEVİYORUM "der.

Suda ona "söyledimya bende seni seviyorum" der ve gün gelir çiçek yataklara düşer.Hastalanmıştır çiçek artık.Rengi solmuş,çehresi sararmıştır çiçeğin.Yataklardadır artık çiçek.Suda başında bekler çiçeğin,yardımcı olmak için sevdiğine....

Bellidir ki artık çiçek ölecektir ve zorlukla başını döndürerek çiçek,suya der ki "SENİ BEN GERÇEKTEN SEVİYORUM."çok hüzünlenir su bu durum karşısında ve son çare olarak bir doktor çağırır nedir sorun die ...

Doktor gelir ve muayene eder çiçeği.Sonra şöyle der doktor: "hastanın durumu ümitsiz artık elimizden bişey gelmez."

Su merak eder,sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalık nedir die... ve sorar doktora.Doktor şöyle bir bakar suya ve der ki:

"Çiçeğin bir hastalığı yok dostum...

BU ÇİÇEK SADECE SUSUZ KALMIŞ,ÖLÜMÜ ONUN İÇİN" ... der.

....ve anlamıştır artık su,sevgiliye sadece

"S E N İ S E V İ Y O R U M D E M E K Y E T M E M E K T E D İ R''
Kullanıcı profilini gör

(şiir değil ama olsun) ÇİÇEK VE SUYUN AŞKI
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hep bir umudun olsun..
» SİLAMFM'İN DOGUM GÜNÜ KUTLU VE MUTLU OLSUN