AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

YaGmUr YaGiYoR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
~SENGÜL-KOC~

MesajKonu: YaGmUr YaGiYoR   Salı Mayıs 06, 2008 11:07 pm

Yagmur yagiyor! Hem de saganak halinde! .. Utangac suların sırdası oldum yüregim üsüyor, ömrüm firari.Ama sen yoksun! .. Belki de insanların en duygusal oldugu, yalan söylemedigi, sevdalı gözlerin sislenip birer cigara yaktıgı, sevginin; kitaplar arasındaki kurutulmus güllerden kurtulup sessiz bir ceylan gibi yüreklere girdigi ve yalnızlıkların ilk karanfil yapragında büyüdügü, çogu kez de hüzünle birlikte sessizlik icinde yasanan bir andır bu...Fakat kimsecikler farkına varmaz bile... Olsa olsa ancak sairler hatırlar yagmur kokan bir sabaha karsı camlarını actıklarını. Havada asılı kalmıs bir bulutu, bir kusun titreyerek uctugunu, gül yaprakları üzerinde tomur tomur gülümseyen şebnemleri, yalan yeminlerin şâhidi papatyaların göz yaslarıyla ıslandıgını ancak sairler hisseder... Ve bütün bunlar; askın güzelligiyledir! derler! ..

Yagmur yagıyor! Hem de saganak halinde! ..Utangac suların sırdası oldum yüregim üsüyor,ömrüm firari. Yagıyor iste; korkarak, yavas sesle... Hatta bazen cesaretleniyor benim gibi, ve hısımla vuruyor camlara... Sonra yine ürkek! İhanet edercesine... Offf serceeee! ...

Yagmur yagıyor! Fısıltıyla, nazla... Bir eski hikayenin sonunu getirircesine... İnsanlar bilmiyor bu hikayeyi, gökyüzü dilsiz! .. Hava da anlasılamamanın verdigi kahrolası hüzün... Ah su esrik bulutlarda gecmese gözlerimden, derken...

Yagmur yagıyor iste "ömrüm firarî" makamında... "Yüregim üsüyor..! " Ve ben bu gecenin 25.saatlerinde "utangac sırların sırdası" oluyorum can! ..

Yagmur yağıyor diyorum, duymuyor musun? Ve sen yoksun! .. Yagmur.........

Kullanıcı profilini gör

YaGmUr YaGiYoR
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası